ÖZNİL LOJİSTİK

Türkiye’nin birçok ilinde bulunan ulusal zincir marketlere, yerel zincir marketlerine ve bayilere öz mal çift rejimli frigofrik araçları ile hizmet sağlamaktadır.

MİKRO TAŞIMACILIK

Öznil Lojistik, 2014 itibariyle 8 deposunun bulunduğu ve bu şehirlere yakın sınır 52 İl’ de Soğuk ve Donuk Gıda Lojistiği Mikro Dağıtım hizmeti sunmaktadır. Mikro dağıtım hizmeti, Bayiler, Key Accountlar, Zincir, Yerel ve Bölgesel marketleri ve depolarını kapsamaktadır. Öznil Lojistik Depo ve Dağıtım altyapısına yaptığı yatırımlarla, Mikro Dağıtım hizmetini tüm Türkiye’ye de verecek sistemi kurma çalışmalarına devam etmektedir.

FRANCHİSE DAĞITIM HİZMETİ
  • Mikro Taşımacılık
  • Franchise Dağıtım Hizmeti
  • Parsiyel Taşımacılık
  • Franchise Taşımacılık
  • Depolama Hizmeti

Öznil Lojistik, Türkiye’de bulunan tüm AVM’lere ve Key Accountlara dağıtım yapmaktadır. Ürünlerini bu satış noktalarına ulaştırmak isteyen, francihese sistemi ile büyümek isteyen firmalar Öznil Lojistiğin Franchise Dağıtım Sistemini kullanarak dağıtım maliyetlerini düşürebilir, ürünlerini güvenli bir şekilde bayilerine doğru zamanda doğru şekilde ve en düşük maliyet ile ulaştırabilirler. Franchise Dağıtım Sistemini en iyi şekilde temsil eden bu sistem sayesinde hem lojistik maliyetlerinizi düşürmenize hem de asıl işinize konstanre olarak daha hızlı ve başarılı bir şekilde büyümenize olanak sağlayacaktır.

Neden Franchise Dağıtım Sistemi

  • Dağıtım Maliyetlerinizi minimize etmek için

Kendi soğuk/donuk lojistiğini yapmaya çalışan firmalar dağıtım noktalarına sadece kendi ürünlerini götürdükleri için çoğu zaman araç doluluk oranlarında gerekli verimlilikleri sağlayamamaktadırlar, Araç Doluluk oranlarını artırmak için nokta sayısı fazlalaştırılmaya çalışan firmalar ise ekstra km yaparak yine maliyetlerini artırmaktadırlar, Aynı zamanda kullanılan öz mal araçların şoför, amortisman, kontrol masrafı ve yönetim zorluğu ve diğer hesaplanamayan riskler gibi detaylara girildiğinde, aslında üretim firmalarının lojistiklerini kendilerinin yapmasının avantajlı olmadığı gayet açıkça görülebilmektedir.

  • Ürünlerinizin çok daha fazla noktaya ulaştırmak için

Öznil Lojistik 2014 itibarı ile Tüm Türkiye Genelinde 400 nokta olan Francihise Dağıtım Ağını her geçen gün artırmaktadır.

  • Doğru Zamanda ve İstenilen Şekilde ürünlerinizi tüketicilere ulaştırmak için

Öznil Lojistik 15 Yıllık Gıda Lojistiği Know How ile ürünlerinizi, Türk Gıda Kodeksi Gıda Taşıma Yönetmeliğine uygun, uydu üzerinden konum ve sıcaklık takipleri yapılan son model soğutucu üniteli araçları ile proje aşamasında sizlere bildirilen gün ve saat terminlerine uyarak teslimatları gerçekleştirir.

ÖZSÜT

ÖZSÜT

Türkiye genelinde 185 noktaya teslimat.

KÖFTECİ RAMİZ

KÖFTECİ RAMİZ

Türkiye genelinde 130 farklı noktaya yoğun frekansta teslimat.

KURU GIDALAR

KURU GIDALAR

Çikolata, süt tozu, kahve ve pastacılık ürünleri.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Parsiyel taşımacılık, palet bazlı fiyatlandırma olması nedeniyle ve çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle, komple taşımacılığa göre daha esnek ve daha düşük maliyetli, müşterilerimizin değişken taleplerine uygun çözümler sunduğumuz etkili bir taşıma modelimizdir. Eğer sizde donuk / soğuk / serin / kuru ( -18 / +4 / + 8 / +18) ürünlerinizi bayilerinize, depolarınıza ya da Ulusal / Yerel Zincir Depoları‘ na güvenle sevkettirmeyi isterseniz Parsiyel Taşımacılık modelimizde yer alabilirsiniz.

DONUK GIDALAR

DONUK GIDALAR

Et ve et ürünleri, dondurulmuş meyve sebzeler, donuk tatlılar ve donuk unlu mamüller.

TAZE GIDALAR

TAZE GIDALAR

Meyve, sebze, tatlılar ve süt ürünleri.

SERİN GIDALAR

SERİN GIDALAR

+18 °C ve üzeri çikolata, meyve ve sebze türü ürünler.

PROJE TAŞIMACILIĞI

Siz isteyin biz gerçekleştirelim !

Uzman kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda tüm yüklemelerinizi istediğiniz yerden alıp, her türlü alternatif düşünülerek istediğiniz yere teslim ediyoruz. Müşterilerimize sağladığımız araç takip sistemi ile, yüklemelerinizi uydu bağlantısı üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

DEPOLAMA HİZMETİ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, soğuk, donuk, ya da serin ürün depolama hizmetleri, firmamızın gıda ve hijyen standartlarına verdiği üst düzey önemle firmamız depolarında korunmaktadır. Aynı zamanda, müşterilerimiz ürünlerinin saklandığı depoların ısı derecelerini online ve anlık olarak takip edebilirler.